بلاگ

۱۳ بهمن, ۱۳۹۶

آشپزخانه

کابینت ها امروزه نقش بسیار مهم و اساسی  را در فضای آشپزخانه ایجاد می کنند. کابینت ها بیشترین فضای آشپزخانه را به خود ارائه می دهند از این رو ظاهر و جنس آنان بسیار با اهمیت بوده .

حال با توجه به اهمیت کابینت فاکتورهایی دیگر همچون قیمت کابینت، واینکه بهترین نوع کابینت چیست و یا مدل های کابینت و کابینت جدید موجود  مورد اهمیت قرار می گیرند.

انواع کابینت:

کابینت ها بنا به موادی که با توجه به آنها تولید شده اند دسته بندی می شوند.

  1. کابینت فلزی

با روی کار آمدن  مدل های دیگر کابینت امروزه استفاده چندانی از این نوع کابینت ها نمی شود  . اما در برخی موارد برای کاهش هزینه ها از بدنه فلزی استفاده می شود

۲. کابینت چوبی

کابینت چوبی از چوب طبیعی تهیه می شود و پس از آماده شدن به آنها رنگ میزنند. این نوع کابینت ها بسیار زیبا و باعث می شود که دکوراسیون آشپزخانه را کلاسیک و زیبا کنند. البته نسبت به بقیه کابینت ها زمان آماده سازی و زمان نصب آنها بیشتر است.

 

 

۳- کابینت MDF

MDF (Medium-density fibreboard)  به معنی تخته فیبر با چکالی است که از چوب تهیه می شود.این تخته فیبر که از روش خشک بوجود می آید چگالی بین ۶۵۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارد.

خصوصیات این نوع کابینت ها می توان به قابلیت مکانیکی و فیزیکی بالا و سطح صاف و اینکه به راحتی شکل پذیر است نام برد.  MDF  یک کابینت شیک و زیبایی وهمچنین از قیمت خوب و مناسبی برخوردار است.

 

کابینت ممبران

کابینت های ممبران نوعی کابینت هستند که از ورق هایی استفاده می شود که روی یک طرف  این ورق ها با استفاده از دستگاه CNC (Computer Numerical Control ) حکاکی می شود و طرح های زیبایی می توان بر روی آنها ایجاد کرد و یک طرف دیگر این نوع کابینت ها روکش شده است.

کابینت ممبران کابینت های جدید و به روز و کلاسیکی می باشند. و از مزایای قابل توجهی برخوردار می باشد که بعنوان مثال زیبایی و جلوه خاص آن که همانند طرح های سه بعدی می باشد و رخنه نکردن آب و رطوبت نام برد.

کابینت
درباره admin2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید